about us

روان اندیشان سلامت - راس

استاد مهدی خانلاری روان‌شناس کودک و نوجوان 

  • مدیرمسئول موسسه روان اندیش سلامت (راس)
  • عضو سازمان روان‌شناسی و مشاوره ایران
  • عضو انجمن روان‌شناسی ایران
  • مشاوره PMT مرکز فوق تخصصی روانپزشکی_روان‌شناسی باران
  •  طراح و مبتکربرنامه تقویت مغزیادگیری کودکان در ایرانSBCL 
  • مدرس و مشاور برنامه هوش، استعداد و پرورش خلاقیت کودکان
  • مدرس و مشاوره برنامه فرزندپروری موفق و...

 

اهداف اصلی

با استعانت از درگاه الهی گروه روان اندیش سلامت(راس) از سال 1392 فعالیتهای خود را جهت ارتقاء ظرفیت‌های مغزی و خلاق کودکان ایران زمین آغاز نموده است. اهداف گروه عبارت است از:

  • برگزاری سمینار های آموزشی به منظور افزایش آگاهی والدین کودکان ایران زمین از ظرفیت‌های بالقوه کودکان و تلاش در جهت پرورش و فعلیت رساندن استعدادهای آنها.
  • برگزاری دوره های آموزشی ویژه مراکز،موسسات و سازمانهای دولتی وغیر دولتی که آموزش و تربیت کودکان را برعهده دارند.

 

درباره کلاس‌های آموزشی غیرحضوری مادر 30 ثانیه‌ای

 

گاهی داشتن کمی اطلاعات می تونه پیشگیری کنه از بسیاری مشکلات رفتاری و اختلالات کودکی ، که بعد ها دردسرها و هزینه های زیادی می تونه  به دنبال داشته باشه.  واقعیت اینه که بسیاری از والدین آموزش کافی برای شناخت ویژگی های شخصیتی ، خلق و خو، هوش، استعداد و مشکلات رفتاری بچه هاشون ، نداشتن.   برای مثال: قانون تبیه و تشویق کودک و نحوه ی اجرای اون یک برنامه آموزشی 10 ساعته ست و والدین بسیاری نا آگاهانه و غیر اصولی با تشویق ها یا تنبیه های اشتباه ،سلامت روان و آینده کودکشونو  تباه می کنن و اشتباهات رایج دیگه ای  شبیه این.  شرایط اجتماعی و اقتصادی حاضر هم مانع برخورداری بسیاری والدین تویه  استان ها،  شهرها و روستاهای کشور به خدمات تخصصی روان شناسی وآموزشی کودک و نوجوان شده . از طرفی، مهم تر اینکه  ،اونچه والدین در مراکز مشاوره ای ،  درمانی و آموزشی برای مشکلات پیش اومده در مورد کودکشون جستجو می کنن تسهیل آنی هست و اونا به زودی خسته می شن.  والدین با خواسته ها و آرزوهای تربیتی مثبت ولی با روشهای منفی همچنان مشکلات رفتاری، اختلالات و ناآرامی های کودکشونو برای آینده باقی می زارن. این در حالیه که همه مادرای صاحب فرزند، مادرای  باردار و حتی دخترای دم بختی که تو  مرحله ازدواج هستند بایستی گواهینامه فرزندپروری داشته باشن.  آیا داشتن این گواهینامه یا صلاحیت نامه به اندازه گواهینامه رانندگی مهم نیست؟؟!! براین اساس بنیان مادر 30 ثانیه ای سالها پیش به شکلی هدفمند و حرفه ای همزمان با طرح پایان نامه مقطع ارشد روانشناسی تربیتی استاد مهدی خانلاری با این سؤال اساسی وارد مرحله جدیدی شد. چرا برخی کودکان شادتر، موفق ترو سالم تر از بقیه کودکان هستند و نقش و اهمیت مادر 30 ثانیه ای چگونه است؟

مادر 30 ثانیه ای حاصل سالها مطالعه، پژوهش، درمان و آموزش رو جهت تولید محتوای آموزشی هدفمند و آسان سازی و مختصرسازی دانش و اطلاعات رو در قالب تکنیک های رفتاری برای رشد و شکوفایی کودکان ایران زمین هدف قرار داده. مادر 30 ثانیه ای در تلاش برای احیای فرهنگ پیشگیری کاربردی در عمل ، از طراحی آموزش های مستمر و هدفمند به جای آموزشهای موقت با جواب های سریع تحت رویکرد( یادگیری عمیق برای درست بکاربردن) بهره گرفته .در مادر 30 ثانیه ای هر مادری با توجه به توان و شرایط خودش از محصولات و کلاس های آموزشی  1ساعته /2ساعته/ 4ساعته/ 8ساعته/ 10ساعته/ 15ساعته/ 20ساعته بهره مند می شه.  کلاس ها تو خونه و غیرحضوری هست و به صورت فایل های صوتی و تصویری ارائه می شه.  در پایان هر یک از کلاس های آموزشی، برنامه تکمیلی و سپس برنامه جمع بندی و رفع اشکال گروهی هدفمند همراه با پشتیبانی استاد مهدی خانلاری تا حصول نتیجه به صورت آنلاین و زنده ادامه پیدا میکنه. مادر 30 ثانیه ای با آموزش هایی که می بینه فقط 30 ثانیه زمان داره تا مناسب ترین و صحیح ترین عکس العمل رو نسبت به کودکش نشون بده و شادی، آرامش و موفقیت را به اون هدیه کنه.

مادر 30 ثانیه ای با شعار هر مادر ایرانی یک مربی 

عمیق یاد بگیر تا درست بکار ببندی

برای کسب آگاهی بیشتر از مادر 30 ثانیه ای واژه مشاوره رو به 09211750128 پیامک کنید تا مادر 30 ثانیه ای به صورت رایگان جهت هدایت و راهنمایی شما باهاتون تماس بگیره

محتوای بیشتر در این بخش: مقدمه تقویت مغز یادگیری کودک »

تمامی حقوق برای روان اندیش سلامت (راس) محفوظ میباشد.
© 1394-1395